Kontakter og udvalg

Oplysninger om fejl eller mangler sendes til sekretæren.

Klubhus

.

Silistria
Ørneredevej 15
8270 Højbjerg
Tlf.: 86 27 08 31
Mobil: 89734718
CVR: 64040618
_________________________________

Sekretær

Ind- og udmeldelse, hjemmeside, O-service, kortsalg m.m.
Jan Bille
Mejløvænget 33
8381 Tilst
Tlf.: 29 73 47 18
pan@orientering.dk
_________________________________
Klubtræner
Jeppe Ruud
Terp Skovvej 102
8270 Højbjerg
Tlf.: 28 15 12 00
jepperuud@outlook.com
Løbstilmelding  O-service
Bent Nielsen
Bisgaardsvej 51
8300 Odder
Tlf.: 20 72 40 60
bent@kronborg2.dk
Pan-Posten
Anni Sørensen
Smedevænget 3
8464 Galten
Tlf.:
anniso@rm.dk

Bestyrelse

Formand
Lone Secher Andersen
Lærkehøjvej 14
8270 Højbjerg
Tlf.: 25 41 35 03
losa1116@gmail.com
Kasserer
Kell Sønnichsen
Vestervang 24, 6. mf.
8000 Aarhus C
Tlf.: 21 65 66 87
kell@soenniksen.dk
Medlem
Kent Lodberg Christensen 
Bushøjvej 211
8270 Højbjerg
Tlf.: 60 70 92 29
KLC@dadlnet.dk
Medlem
Camilla Bevensee 
Odensegade 32 1.th
8000 Aarhus C
Tlf.: 28 75 77 94
camillabevensee1@gmail.com
Medlem
Ulrik Johansen
Poul Sloths Vej 15
8270 Højbjerg
Tlf.: 40 29 94 70
ulrik.johansen@gea.com
Suppleant
Jeanette Finderup
Kornbakke Allé 66
8200 Aarhus N
Tlf.: 26 35 19 86
jmfinderup@hotmail.com

Udvalg

Peg på udvalgets navn og se hvem der er medlem.

Eliteudvalg
Ebbe Nielsen
Teglbakken 15
8270 Højbjerg
Tlf.: 28 35 19 48
ebbe@loberen.dk
Ungdomsudvalg
Jeanette Finderup
Kornbakke Allé 66
8200 Aarhus N
Tlf.: 26 35 19 86
jmfinderup@hotmail.com
Arrangementsudvalg
Trine Kristensen
Teglbakken 15
8270 Højbjerg
Tlf.: 22 62 04 51
TK@ennova.com
Træningsløb
Annemette Sørensen
Mejløvænget 33
8381 Tilst
Tlf.: 51 90 47 18
annemette@ditwebsted.dk
Løbsudvalg
Hanne Møller Andersen
Højager 68
8530 Hjortshøj
Tlf.: 86 22 33 45
hanne.moeller.andersen@cse.au.dk
Husudvalg
Kent Lodberg Christensen
Bushøjvej 211
8270 Højbjerg
Tlf.: 60 70 92 29
KLC@dadlnet.dk
Kortudvalg
Flemming Nørgaard
Kærlodden 2
8320 Mårslet
Tlf.: 86 27 39 78
flemming@compukort.dk
Skovudvalg
Søren Kristensen
Solbjerg Hovedgade 99
8355 Solbjerg
Tlf.: 25 30 63 02
soerenkristensen1@gmail.com
Kommunikationsudvalg
Camilla Bevensee
Odensegade 32 1.th
8000 Aarhus C
Tlf.: 28 75 77 94
camillabevensee1@gmail.com